Вивіски, зовнішня реклама

Найдавніша реклама – це зовнішня реклама, розміщена над магазином, кафе, перукарнею і т. Д., І містить назву закладу.

Сьогодні зовнішня реклама використовується для інформації та реклами, але змінилися матеріали і форми викладу. Зовнішніми знаками є: легкі і несвітлові, коробки або об’ємні літери на тканині або пластику. Для розвитку зовнішньої реклами дизайнери і виробники поєднують в собі фантазію, а також весь арсенал технічних можливостей.

У всіх підручниках з маркетингу написано, що знаки – це візитні картки, які інформують інших про ваше місцезнаходження. Це ж маркетингове дослідження говорить про те, що до 50% успіху і прибутковості бізнесу залежить від якості зовнішньої реклами і дизайну фасаду.

Ми гарантуємо Вам широкий вибір і найкращу якість виготовлення!

Ми пропонуємо Вам:


СВІТЛОВІ БОКСИ

Світлові бокси (світлові бокси ) – це вид вивісок, який розроблений грою світла, тіні, форми, щоб виділити ваш проект на загальному тлі, красиво доповнити зовнішній вигляд фасаду, привернути увагу перехожих.

Світлові бокси можуть бути виконані різних геометричних форм і розмірів. Лицьова частина – акрилове скло або стільниковий полікарбонат. Для світлового короба великих розмірів (більше трьох метрів), що вимагає безшовного з’єднання матеріалів, використовується світлорозсіювальна вінілова (банерна) тканина або стільниковий полікарбонат. Зображення на світлій частині коробки виготовляється з самоклеящейся плівки шляхом нанесення або повнокольорового друку.

Задня стінка світлового короба виконана з оцинкованого металу або іншого водонепроникного матеріалу, служить основою для кріплення електромонтажу. Підсвічування – люмінесцентні лампи або світлодіоди.

Лайтбокс для Life:)
Лайтбокс для аптеки No1

ОБ’ЄМНІ ЛІТЕРИ

Об’ємні листи є престижним видом зовнішньої реклами.

Об’ємні листи привертають увагу потенційного клієнта своєю солідністю, говорять про статус власника, так як вони далекі від дешевого продукту в зовнішній рекламі.

Об’ємні букви можуть бути найрізноманітнішими за формою, кольором, розміром, можуть використовуватися як в екстер’єрі, так і в дизайні інтер’єру. Їх можна виготовити з підсвічуванням (зовнішнім, внутрішнім, зустрічним відкривачем), склеїти кольорової самоклеящейся плівкою.

Об’ємні літери з внутрішнім підсвічуванням виготовляються з ПВХ пластику, акрилу, системи освітлення і кріплень. Технології підсвічування – неон, світлодіоди, люмінесцентні лампи, можлива технологія «відкритого неону», букви з кінцевим світінням.

Дуже ефектно і насичено виглядають букви з ефектом «контражура» – передня частина не напівпрозора, вночі навколо об’ємних букв утворюється ореол світла.

СКЛЕЮВАННЯ ВІТРИН

Склеювання вітрин є ефективним елементом впливу на потенційного покупця.

Оформлення вікон використовується як невід’ємна частина дизайну вашого бізнесу, підкреслює ваш стиль, використовується в якості одноразового або тимчасового рекламного повідомлення (акції, знижки, привітання).

Ілюмінація вітрин – робить вітрину більш помітною і приваблює вночі. Можуть використовуватися люмінесцентні лампи, світлодіоди, прожектори, спеціальне підсвічування окремих частин вітрини.

В антивандальних цілях зображення на вітрині можна ламінувати прозорою плівкою.

Також ми пропонуємо тонування і самоклеящейся плівкове оздоблення офісних скляних перегородок і дверей.

НЕСВІТЛОВІ ЗНАКИ

Нелегка плоска вивіска – це рекламні вивіски у вигляді прямокутної або фігурної панелі, виконаної з різних матеріалів. Зображення назв, графічних рекламних елементів, додаткової інформації, логотипів наносяться поверх способу нанесення самоклеющейся плівкою або обклеюються плівкою з повнокольоровим друком.

Підвищити ефективність несвітлових вивісок можна за допомогою зовнішнього освітлення у вигляді прожекторів на кронштейнах.

ВИРОБНИЦТВО ПЛИТ

На відміну від вивісок, вивіски найчастіше не несуть рекламного навантаження. Їх завдання – інформувати. У них вказується бажана адреса або офіс, можуть щось заборонити або попередити про що-небудь, а також повідомити про назву організації або посаду власника офісу. Рекламне агентство в Миколаєві «Паркер і Паркер» пропонує виготовлення плит з різних матеріалів, як стандартних, так і індивідуально розроблених макетів.

У нашому агентстві працюють справжні професіонали, що дозволяє швидко і в строк виконувати найскладніші замовлення і надавати готову продукцію виключно високої якості. Завдяки цьому вивіски Миколаєва, вироблені рекламним агентством «Паркер і Паркер», регулярно і ефективно виконують свої функції протягом тривалого часу.

ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ

Інформаційний стенд – це один з найпоширеніших видів передачі інформації різного роду, від законів і підзаконних актів до візиток і реклами. Велика кількість способів виготовлення стендів і розсіювання використовуваних матеріалів роблять стенди універсальним способом донесення новин і важливої інформації до свого адресата. Для виготовлення використовуються: дерево, композитний матеріал, пластик, оргскло. Залежно від місця розташування і конкретного призначення переданої інформації вибирається тип установки підставки: настінний, підлоговий або для зовнішнього монтажу (останній, в свою чергу, вкопується в землю, підвішується на стінах або спеціальних конструкціях, а також тимчасово монтується з можливістю легко демонтувати і переносити на інше місце). Таким чином, вони можуть бути стаціонарними або переносними.

Щоб краще відповідати вимогам ситуації, стенди також поділяються на такі види:

стенди для школи (призначені для інформування учнів і співробітників про регламент навчального процесу, важливих заходів, для донесення нових знань і зміцнення дисципліни);стенди для дитячого садка (відрізняються яскравістю і оригінальністю дизайну, надання корисної і необхідної інформації про правила поведінки, розвиток знань і умінь дітей);інформаційні стенди (надаються виклади правил, норм, новини, реклама і т.д.); куточок покупця (є важливим елементом закладів обслуговування, в ньому розміщуються «Закон про захист прав споживачів», книга скарг, свідоцтво про державну реєстрацію та інша необхідна документація); стенди з охорони праці та техніки безпеки (повідомляють про всі необхідні правила безпечної роботи для конкретного закладу); роздаткові стенди (розміщують візитки, листівки, листівки та інші матеріали).

Різні стенди дозволяють назавжди зафіксувати будь-яку інформацію, наприклад, правила використання обладнання, або постійно оновлювати необхідну інформацію. Тому випускаються стенди, як з незмінними інформаційними повідомленнями, так і з об’ємними або плоскими кишенями; з коркового дерева для гудзиків; зі скляними або скляними дверцятами і т.д. Таке різноманіття дозволяє недорого і надійно зберігати і передавати певну інформацію.

Стенди для школи

Виготовлення стендів для школи відіграє важливу роль у донесенні необхідної інформації до учнів та їх батьків, а також до вчителів та гостей навчального закладу. Крім того, настінна інформація в усі часи була обличчям і прикрасою школи – від її змісту, дизайну і якості залежить образ школи.

Виховна роль візуальної інформації також безсумнівна. Стенди з державною символікою України, символікою рідного міста, історією краю, оформленням класних кімнат з різних предметів, кращими учнями, спортивними досягненнями учнів та багато іншого.

Стенди для шкіл Миколаєва, приклади тем:

Символіка України та міста Миколаєва; Знай свою землю; Шкільний розклад, права та обов’язки учнів; Класне життя; Наші таланти; Гордість школи; Інформація для батьків; Спортивні досягнення; Вітаю; У світі цікавого; Куточок здорового способу життя; Корисна інформація; Стенди пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху тощо.

Для оформлення різних шаф також можна виготовити:

Стенди для проектування класів фізики, хімії, інформатики, української та російської мови та літератури тощо; Стенди для кімнати вчителя;Стенди для шкільного музею;Стенди для бібліотек;Стенди для методичної контори;Стенди для їдальні тощо.

Замовити стенди для школи в Миколаєві

Замовити стенди для школи відмінної якості можна тут parker.net.ua. Наша компанія пропонує великий вибір готових планувань, а наші дизайнери готові розробити стенд для замовника за індивідуальними побажаннями. Ми намагаємося зробити наші стенди максимально дешевими з оптимальною якістю і доступними для бюджету дитячого садка або школи.

Для захисту від механічних пошкоджень рекомендуємо ламінувати поверхню підставки прозорою плівкою. Як різновид ми виробляємо універсальні стенди, де можна замінити назву. Пропонуємо новинку – підставки з магнітною поверхнею, на які можна просто прикріпити змінні матеріали. Є зручні підставки з пробковою основою – для знімних оголошень, на які легко навішуються матеріали за допомогою кнопок. Також ми виготовляємо підставки з прозорими пластиковими кишенями формату А4 для зручного кріплення друкованих інформаційних матеріалів.

Стенди для дитячого садка

На відміну від шкільних стендів, стенди для дитячого садка робляться більш барвистими і яскравими, розраховуючи на сприйняття малюків. Тематика таких стендів також простіша, наприклад:

Назва групи («візитна картка») – куточок групи; Стояти за батьків; Якщо хочеш бути здоровим; Куточок безпеки дорожнього руху; Меню їдальні; Стенд дитячих робіт; Стенди методичного кабінету; Та інші…

У нас ви можете замовити стенди для дитячого садка, повністю відповідають специфіці, виконані з абсолютно екологічно чистих матеріалів, з мінімально можливими витратами. Ми дбаємо про зниження вартості!

Рекламне агентство в Миколаєві Rarker &Parker – розшифровується як школи і дитячі садки – швидко, якісно, недорого!