Поліграфія

Друк візитних карток

Друк візиток – це виробництво носія інформації, який покликаний створити і закріпити ваш оригінальний імідж з клієнтами і партнерами. Ця мета привела до того, що процес друку і втілення всілякого дизайну візиток має дуже широкий спектр форм. Можна вибрати з видів друку (офсетний, цифровий і т.д.), ступеня заповнення (двосторонній або односторонній друк), нанесення тиснення або ламінування. Крім того, візитки можуть мати нестандартну форму, що найкраще відображає імідж ваших послуг або товарів.

Сьогодні прийнято дивувати, і якщо ви хочете, щоб вас запам'ятали, потрібно здивувати. Дуже часто при знайомстві і знайомствах ми обмінюємося візитними картками. Отже, оригінальні візитки – відмінний спосіб здивувати. І перший приклад полягає в тому, що в Японії традиційні паперові візитки поступилися місцем візитним карткам, виготовленим з виробів з контактною інформацією, надрукованою лазером.

Насправді візитна картка повинна бути суворою і серйозною, викликати інтерес і навіть повагу до компанії. Однак це не обов'язково має бути стандартним. Звичайно, є негласні правила – ім'я та прізвище власника, вік, адреса пошти, сайт, номери телефонів повинні бути на візитці. Нічого не нагадує? Наприклад, соціальні мережі. І зараз популярні візитки із зображенням сторінки в соціальній мережі. Ще один новий тренд – візитки в стилі Google або Яндекс.

Друк візиток в Миколаєві

Природно, це далеко не всі ідеї, що стосуються створення оригінальної візитної картки. Миколаєв також пропонує не менш креативні ідеї для того, щоб «зробити» з вас на візитній картці не тільки ділову і представницьку людину, а й оригінальну, з родзинкою.

Друк візиток в Миколаєві можливий різними способами: на звичайному, і навіть точковому матричному принтері, шовкотрафаретний друк, цифровий друк, офсетний друк, тиснення. Матеріали, які використовуються для виготовлення візиток, також різноманітні: якісний картон, банерна тканина, пластик і навіть поліпропілен. Звичайно, можна показати візитки на дорогому папері, але «довгоживучі» пластикові візитки більш сучасні і практичні.

Візитки можуть бути матовими, глянцевими, білими, кольоровими, різної фактури, навіть на прозорому матеріалі. Також можна замовити VIP-візитки – Миколаїв надає для цього широкий вибір компаній і друкарень. Рекламне агентство «Parker&Parker» пропонує широкий спектр послуг з друку візиток та іншої поліграфічної продукції. Сучасні виробничі та креативні ідеї дозволяють компанії «Паркер і Паркер» створювати не прості «картки», а унікальні візитки.

Друк флаєрів

Друк флаєрів – дешевий і дуже поширений метод створення рекламної продукції. Його переваги полягають в простоті поширення і великій кількості самих всіх можливих типів літунів. Яскраві образи, зручний формат і лаконічна інформація – кращі супутники таких товарів.

Флаєри – найефективніший і найменш витратний спосіб проведення рекламної кампанії або просування, вигідна презентація товарів або послуг, а також відмінний варіант залучення величезного кола потенційних покупців. Іншими словами, флаєр є інструментом BTL-технологій.

Сьогодні послуги флаєрного друку пропонують всі друкарні, так як це один з найбільш ефективних маркетингових інструментів в області поліграфічної продукції. Parker &Parker – ваш надійний партнер і помічник у виготовленні не просто роздаткових матеріалів, а флаєрів, здатних зацікавити глядачів і привернути до вас увагу.

Друк флаєрів має на увазі два моменти: творчий момент і якісний друк. Флаєр повинен мати дизайн, що запам'ятовується, яскраву колірну гамму, відповідну фірмовому стилю компанії, а також динамічне розташування елементів на флаєрі. Що стосується якісного паперу, то флаєр повинен витримати «і вогонь, і воду», перш ніж потенційний клієнт зможе нею скористатися.

Якісний друк флаєрів в Миколаєві

Паркер і Паркер підлягає будь-якому друку флаєрів в Миколаєві. Флаєри формату 210х100 мм, 100х70 мм, 100х140 мм, чорно-білі, однотонні, повнокольорові, односторонні, двосторонні, флаєри, надруковані шовкотрафаретним друком, з фігурним різанням, нанесенням селективного УФ лакування, ламінування, флаєри з відривною перфорацією, персоналізація, скетч-застосування – перелік послуг, пропонованих Parker &Parker, не обмежений. Вам просто необхідно правильно підібрати макет своїх флаєрів, а команда фахівців Parker &Parker допоможе реалізувати будь-яку вашу ідею. До речі, оригінальний макет їм теж підвладний.

Друк календарів

Друк календарів – відмінний спосіб поєднати корисну інформацію з рекламою. Календарі мають компактний формат, їх легко носити з собою в сумочці або в блокноті. Такі сувеніри є приємним подарунком і найчастіше використовуються в якості прикраси робочого столу, завжди залишаючись на виду.

Незважаючи на те що сьогодні так популярні новомодні гаджети і різні пристрої, звичні паперові календарі не покинули нашого життя. Вони є знайомим помічником в плануванні справ, запам'ятовування важливих дат, допомагають уточнити вихідні і свята. Календарі популярні вдома, на відпочинку, в дорозі, але особливо на роботі.

Друк календарів в Миколаєві пропонує друкарня і одночасно рекламна компанія в Миколаєві «Parker &Parker». Це професійна команда, яка допоможе вам створити дизайнерські календарі з логотипом для зображення вашої компанії або календарі з фотографіями, які вам подобаються або піклуються про них, зі спогадами або дорогими вам людьми. При цьому «Паркер і Паркер» здійснює свої послуги швидко і недорого.

Календарі Миколаєва можуть бути декількох видів: кишеньковий, настінний, настільний, відривний, перевернутий, квартальний, календарі-плакати, календарі-закладки, календарі у вигляді брошур і так далі. Щоквартальні календарі відрізняються від інших, так як можуть бути настільними, настінними, відривними і перевернутими. Від типу календаря залежать деякі його технічні особливості при виготовленні, матеріали для його виробництва і конструкції.

Кишенькові календарі вважаються найзручнішими і корисними, а також є своєрідним «полем» реклами. Дуже зручний настільний календар «будиночок». Настінні календарі замовляють в офіси і виставки, так як їх масштаб дозволяє привернути увагу. Настінний календар – це класика. Календар з логотипом – це прекрасна можливість зберегти імідж вашої компанії. Сучасні способи друку «Паркер і Паркер» дозволяють створювати дійсно помітні календарі.