Що потрібно знати про візитки

Що потрібно знати про візитки

Що потрібно знати про візитки, щоб зробити їх ефективними? Адже не виключено, що одержувач візитки не завжди буде її зберігати або запам'ятовувати. Саме тому кожен прагне замовити візитки з оригінальним дизайном, а не просто шматок картону з інформацією про вас або вашу компанію.

Візитки бувають декількох видів: корпоративні, ділові та особисті. Існує також кілька способів друку: на звичайному принтері, офсетний друк, цифровий, шовкотрафаретний друк, тиснення та інші. Також різноманітними є матеріали, з яких виготовляються візитки. Це може бути звичайний або якісний картон, банерна тканина, пластик, іноді поліпропілен, метал або дерево.

Матеріал середньої вартості можна використовувати для масового виробництва, але якщо вас цікавлять «довгожителі» і оригінальні візитки, то можна використовувати сучасні матеріали. Природно, що обраний матеріал і спосіб виготовлення безпосередньо впливає на вартість готової продукції. Рекламна компанія «Parker&Parker» пропонує своїм клієнтам не тільки якісне виробництво поліграфічної продукції, а й доступну вартість за надання своїх послуг.

До візитних карток застосовується стандартна інформація: ім'я та прізвище власника, вік, адреса пошти або Skype, номери телефонів, веб-сайт. У деяких випадках замість такої інформації «пишеться» цікавий і запам'ятовується слоган. Як ми вже відзначали, дизайн візитки особливо важливий. Вони можуть бути глянцевими, матовими, білими, кольоровими, на прозорому матеріалі і різної фактури. Компанія «Паркер і Паркер» запропонує вам не просто «листівки», а унікальні візитки, які одержувач обов'язково збереже.