Широкоформатний друк для вашого бізнесу

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк – недорога, але надзвичайно популярна технологія нанесення рекламної інформації на найрізноманітніші поверхні. Даний вид друку використовується найчастіше, оскільки стійкий до впливу мінливих атмосферних умов, якісно передає зображення високої роздільної здатності, незалежно від об'єкта нанесення, а також зручний в розміщенні. В процесі нанесення даного виду друку в якості основи використовуються будь-які матеріали, тому саме цей вид друку набуває універсального значення.

З винаходом широкоформатного друку зовнішній вигляд міст кардинально змінився, так як з'явилася можливість зробити масштабне виробництво міцної, виразною яскравою і помітною зовнішньої реклами. У свою чергу, високохудожні і якісні білборди (це теж банери, білборди) прикрашали і оживляли вулиці і дороги.

Ні для кого не секрет, що зовнішня реклама є дуже потужним інструментом просування товарів, послуг та ідей і т.д. Тому серйозний виробник завжди вкладає значну частину коштів в цей вид реклами.

Компанія parker.net.ua виробляє в Миколаєві широкоформатну поліграфію, для якої використовуються різні види матеріалів:

банерна тканина; полотно; оракал.

Банерна тканина

Сучасна тканина для виготовлення великоформатних банерів являє собою двокомпонентний матеріал, що складається з полімерної основи-сітки і вінілового покриття. ПВХ-тканина випускається різної товщини і властивостей. Таке полотно вологостійке, міцне, стійке до деформацій і розривів. В даний час без використання банерної тканини неможливо зробити якісний, привабливий і зносостійкий банер. Великоформатний банер друкується фрагментами на спеціальному якісному обладнанні, а потім деталі приклеюються або зварюються. Якість зображення зберігається до 3 років. Іноді для підвищення стійкості до атмосферних впливів банерну тканину ламінують або покривають лаком.

Для зовнішньої великоформатної реклами короткого терміну дії використовується спеціальна вологостійка особливо міцна папір, що здешевлює.

Полотно

Послуги широкоформатного друку також використовуються для виробництва великих розмірів зображень на полотні. Друк на полотні використовується тоді, коли необхідно з точністю отримати художній твір, що відповідає оригіналу – портрет, репродукцію картини, художню фотографію, що має природну фактуру полотна. Для цих цілей використовуються спеціальні види полотна: поліестер, бавовняна або натуральна лляна основа з одностороннім синтетичним покриттям. Пігментні фарби, виконані за сучасними технологіями, надають теплу живу текстуру принта.

Після друку полотно покривають лаком для захисту від несприятливих впливів і УФ-променів. Якщо для всіх робіт використовуються якісні матеріали, гарантія незмінності друку становить 75-100 років.

Оракул

Повнокольоровий великоформатний друк з великою ефективністю виконується і на оракалі – полімерної самоклеющейся плівці і плівці без клейкої основи.

Дана технологія дозволяє використовувати цифровий друк з високою роздільною здатністю, отримуючи при цьому інтенсивність фарб і відмінну стійкість кольору. Використовуються фарби на водній основі або на основі пігменту.

Друк на плівці може використовуватися як для зовнішньої реклами, в тому числі для обклеювання вітрин і транспорту, так і для внутрішнього інтер'єрного друку (плакати, плакати, виставкові стенди і т.д.)

Широкоформатний друк реклами – найефективніший спосіб вашої продукції широкому споживачеві. Замовляйте parker.net.ua на сайті.

Ми використовуємо тільки якісні матеріали від надійних виробників!